Polska, 20 złotych, 1998
Polska, 20 złotych, 1998
Cena wylicytowana: 360 zł
339847
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1998, Warszawa, Ropucha Paskówka - Bufo calamita |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby 925, nakład 22.000 sztuk, miejscowa patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kapslu |
Parchimowicz 774 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 112
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 350 zł
4) 310 zł
5) 270 zł
6) 260 zł
7) 250 zł
8) 200 zł
9) 155 zł
10) 150 zł
min |