Polska, 20 złotych, 1998

Polska, 20 złotych, 1998

Polska, 20 złotych, 1998

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:59:00
339847
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1998, Warszawa, Ropucha Paskówka - Bufo calamita
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 22.000 sztuk, miejscowa patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 774

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 112

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  200 zł
9)  155 zł
10)  150 zł