Polska, 10 złotych, 1969
Polska, 10 złotych, 1969
Cena wylicytowana: 65 zł
337556
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1969, Warszawa, Mikołaj Kopernik |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel, patyna, pięknie zachowane, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego |
Parchimowicz 232c |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
4) 34 zł
5) 30 zł
min |