Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:37:40
337647
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 120b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 85

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł