Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:37:20
339838
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa, pofalowana wstęga, większe cyfry daty
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta czyszczona
Literatura: Bitkin 1146, Kuriański Z5W40.3.a, Plage 365, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 199

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  165 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  100 zł
14)  95 zł
15)  90 zł