Polska, 5 złotych, 1830

Polska, 5 złotych, 1830

Polska, 5 złotych, 1830

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:35:00
339240
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1830, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ślad po zawieszcze, uderzenie na awersie, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Bitkin 986, Plage 38 (R), Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 198

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł