Polska, szeląg, 1627

Polska, szeląg, 1627

Polska, szeląg, 1627

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:28:40
339468
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg, 1627, Wilno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Ivanauskas 2SV154-59, Kop. 3475

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 200

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  70 zł
8)  48 zł
9)  44 zł
10)  40 zł
11)  36 zł
12)  34 zł
13)  32 zł
14)  30 zł