Polska, szeląg, 1531

Polska, szeląg, 1531

Polska, szeląg, 1531

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:24:20
339823
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1531, Toruń, końcówki napisów PRVS / PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3080, Kurp. (1506-73) 253 (R)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł