Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:16:40
339815
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski (1310–1346), grosz praski, bez daty, Kutná Hora, Aw: Korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI (dwa pierścienie) GRA[TIA RE]X (dwa pierścienie) BOEMIE, Rw: Lew czeski, ✶+✶ GROSSI (lilia) PRAGENSES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.3 mm, 3.58 g, patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 9

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 175

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł