Persja, dirhem, 34 rok panowania

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:15:40
339819
Opis: Persja - Sasanidzi - Khusro II Parwiz (590–628), dirhem, 34 rok panowania, mennica BN (Gundeshapur?)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.86 g, patyna

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 293

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  60 zł
10)  48 zł