Cesarstwo Rzymskie, denar, 209

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:12:40
339301
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Geta (209–212), denar, 209, Rzym, Aw: Popiersie władcy w prawo, P SEPTIMIVS GETA CAES, Rw: Geta stojący w lewo, trzymający glob i krótkie berło, PONTIF COS II
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.63 g, szlachetna patyna
Literatura: RIC 61a, C. 117

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 165

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł