Republika Rzymska, denar, 42 pne
Zakończenie: 17-02-2022 20:11:40
339296
Opis: | Republika Rzymska - C. Vibius Varus 42 pne, denar, 42 pne, Rzym, Aw: Popiersie Minerwy w hełmie korynckim w prawo, Rw: Herkules stojący lekko w lewo, z lwia skórą, trzymający maczugę, C•VIBIVS / VARVS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.92 g, patyna, rzadki |
Literatura: | Crawford 494/38, Albert 1598 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 227