wydawnictwa polskie, Suma Tomasz – Andrzej Heidrich. Pieniądze to nie wszystko…, Wrocław (2021?)

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:05:00
339162
Opis: wydawnictwa polskie, Suma Tomasz – Andrzej Heidrich. Pieniądze to nie wszystko…, Wrocław (2021?)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 70 stron formatu A4, oprawa twarda, publikacja nowa, w folii

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 208

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  40 zł