wydawnictwa polskie, Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła..

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:04:20
339164
Opis: wydawnictwa polskie, Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Warszawa 2001, ISBN 8385057374
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 100 + 88 stron, 30 tablic, format A4, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, podstawowy katalog medalików polskich z XIX wieku, bardzo ładnie wydany w reprincie PTN

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 199

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  165 zł
4)  150 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  60 zł