wydawnictwa polskie, Anna Szemiothowa - Numizmatyka starożyna, katalog wystawy stałej, Warszawa..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:03:20
339154
Opis: wydawnictwa polskie, Anna Szemiothowa - Numizmatyka starożyna, katalog wystawy stałej, Warszawa 1951
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 223 strony + X tablic, format A5, oprawa kartonowa, blok rozklejony w jednym miejscu, ale bez luźnych stron

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 180

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  24 zł
4)  18 zł
5)  16 zł