wydawnictwa polskie, Małgorzata Dubrowska - Medaliony i plakiety. Katalog zbiorów Muzeum Histor..
Zakończenie: 17-02-2022 20:02:20
339161
Opis: | wydawnictwa polskie, Małgorzata Dubrowska - Medaliony i plakiety. Katalog zbiorów Muzeum Historycznego m. st. Warszawy, Warszawa 2005, ISBN 8388477404 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 130 stron formatu ok. 21x21 cm, oprawa twarda, bardzo ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 105