wydawnictwa polskie, Wilczek Michał Tomasz – Spółki akcyjne Górnego Śląska i Śląska Cieszyńskie..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:02:00
339160
Opis: wydawnictwa polskie, Wilczek Michał Tomasz – Spółki akcyjne Górnego Śląska i Śląska Cieszyńskiego i ich papiery wartościowe [do 1945 r.], Katowice 2006, ISBN 8372469709
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 239 stron formatu B5, oprawa twarda, ładnie zachowany, egzemplarz z autografem autora

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 153

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  20 zł