Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Francja, medal pamiątkowy
328555
Aw: Głowa Marianny w lewo, niżej sygnatura F.VERNON, Rw: ... | II |
125 zł szac. 100 zł 76 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, medal nagrodowy, 1890
328553
Aw: Popiersie Petera Paula Rubensa lekko w lewo, niżej F.... | I- |
105 zł szac. 125 zł 93 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, Watykan na Wystawie Powszechnej w Brukseli, 1958
328561
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, ... | II/II+ |
250 zł szac. 250 zł 85 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal pośmiertny na pamiątkę podróży do Loretto i Asyżu, 1963
328540
Aw: Popiersie papieża w prawo, na dole sygnatura GIAMPAOL... | I- |
185 zł szac. 250 zł 86 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Gaude Mater Polonia, 1978
327006
Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAW... | I |
28 zł szac. 30 zł 48 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Polsce, 1979
327014
Aw: Popiersie papieża w lewo, z pastorałem, Rw: Herb papi... | I |
85 zł szac. 75 zł 67 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka do Polski – Kraków, 1979
327012
Aw: Popiersie papieża w prawo, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II, Rw: W... | I |
85 zł szac. 75 zł 52 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka do Polski, 1979
326998
Aw: Popiersie papieża w lewo, OJCIEC ŚW. - JAN PAWEŁ II, ... | I- |
48 zł szac. 40 zł 81 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w archikatedrze wrocławskiej, 1983
327019
Aw: Popiersie papieża w lewo, z pastorałem, MUSICIE / BYĆ... | I |
95 zł szac. 75 zł 61 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Uniwersytet Jagielloński, 1990
325952
Aw: Popiersie papieża w lewo, z boków herby Uniwersytetu ... | I |
36 zł szac. 50 zł 43 wyświetleń |
3 | zakończona |