Watykan, Watykan na Wystawie Powszechnej w Brukseli, 1958

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:14:40
328561
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), Watykan na Wystawie Powszechnej w Brukseli, 1958, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XII • PONTIFEX • - MAXIMVS • A • XX •, Rw: Alegoryczna postać Kościoła z krzyżem, obejmująca modlących się ludzi, w tle kościół i zamek, AOSTOLICA • SEDES • VNIV • EXPOSITIONEM • BRVXELLENSEM • PARTICIPANT - MCMLVIII, na obrzeżu nabite £986, medal projektu Aurelia Mistruzziego
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.1 mm, 36.47 g

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 86

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł