Watykan, Renovatum Prodigium, 1814

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:13:40
328545
Opis: Watykan - Pius VII (1800–1823), Renovatum Prodigium, 1814, Rzym, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej BRANDT. F. ROMAE., PIVS SEPTIMVS. - PONT. MAX. A. XV., Rw: Anioł uwalniający św. Piotra z więzienia, w podstawie wizerunku BRANDT. F. - ROMAE., RENOVATVM. - PRODIGIVM., w odcinku S. PONTIFICIS REDITVS. / RELIGIONIS TRIVMPEVS. / A. D. MDCCCXIV., medal projektu Henri François Brandta
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 39.9 mm, 29.69 g, patyna

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 399

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  370 zł
4)  320 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  48 zł
9)  46 zł