Zakończenie: 25-10-2018 20:00 ÷ 22:42
Niemcy, medal jubileuszowy na 300-lecie reformacji, 1817
164930
Aw: Popiersie Marcina Luthera na wprost i napis DOCTOR MA... | II+ |
36 zł szac. 60 zł 188 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal
167430
wybity z okazji wystawy światowej zorganizowanej w 1855 r... | II/III |
30 zł szac. 50 zł 127 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1923
167429
na pamiątkę wielkiej inflacji w Saksonii, medal sygnowany... | II |
24 zł szac. 40 zł 172 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal z okazji otwarcia kanału kilońskiego, 1895
164923
sygnowany Mayer, Aw: Głowy Wilhelma I, Fryderyka III i Wi... | I- |
165 zł szac. 250 zł 121 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal
167431
wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego 192... | II/III |
150 zł szac. 70 zł 323 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal Rosjanie Słowiańskim Bohaterom, 1915
166806
Aw: Dwóch żołnierzy walczących z wężem, БОГ ЧУВА СРЫУ, ni... | II |
130 zł szac. 150 zł 203 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Szwecja, medal, bez daty
167428
Aw: Popiersie króla w płaszczu w prawo, CARL XIV JOH SV N... | III+ |
85 zł szac. 80 zł 452 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - pamiątka chrztu, 1889
167432
medal chrzcielny z puncą na obrzeżu, autorstwa Herknera, ... | III+ |
200 zł szac. 150 zł 747 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, Medal nagrodowy za zasługi dla rolnictwa, Aw: Popiersie władcy w prawo, ni..
167479
Medal nagrodowy za zasługi dla rolnictwa, Aw: Popiersie w... | I- |
580 zł szac. 250 zł 220 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal patriotyczny, Aw: Ukoronowane herby Mazowsza, Polski i Litwy, niżej ..
167360
Medal patriotyczny, Aw: Ukoronowane herby Mazowsza, Polsk... | I |
310 zł szac. 150 zł 421 wyświetleń |
7 | zakończona |