Polska, medal - pamiątka chrztu, 1889

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:35:00
167432
Opis: Polska - XIX wiek, medal - pamiątka chrztu, 1889, medal chrzcielny z puncą na obrzeżu, autorstwa Herknera, Aw: scena chrztu Chrystusa w rzece, wokół napis TEN JEST MÓJ MIŁY SYN KTÓREGOM SOBIE UPODOBAŁ, Rw: u góry wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem, NIECH CIĘ MA W OPIECE, poniżej napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU WŁADYSŁAWOWI MENDRA, D 5 8 1889 R OD EDMUNDA DOBRANOWSKIEGO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 49 mm, 30.08 g, wytarte tło

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 701

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  180 zł
4)  120 zł