Szwecja, medal, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Szwecja, medal, bez daty

Szwecja, medal, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:34:40
167428
Opis: Szwecja - Karol XIV 1818-1844, medal, bez daty, Aw: Popiersie króla w płaszczu w prawo, CARL XIV JOH SV N G OCH V KONUNG LANDTB ACAD BESKYDDARE, Rw: Rolnik orzący pole, STUNDANDE SKÖRDAR MÖDORNAS LÖN, poniżej sygnatura J.H COP
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31 mm, 13.59 g, patyna, na rancie SILVER 1946

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 402

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł