pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, fałszerstwo z epoki półtoraka, 1626
165735
z nienotowanym w tym roczniku herbem Sas

100 zł

szac. 60 zł

206 wyświetleń

3 zakończona
Polska, zestaw 5 szóstaków
Polska, zestaw 5 szóstaków
165436
III/V

100 zł

szac. 75 zł

124 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1823
165597
odmiana z szerszą koroną

100 zł

szac. 40 zł

171 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, 25 kopiejek, 1854 СПБ HI
165755
III/III+

100 zł

szac. 70 zł

134 wyświetleń

5 zakończona
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskieg
165526
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana Z. OLSZEWSKI

100 zł

szac. 150 zł

208 wyświetleń

2 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 209
165669

95 zł

szac. 120 zł

74 wyświetleń

2 zakończona
Utrukidzi z Maridin, dirhem
Utrukidzi z Maridin, dirhem
165636
Aw: Centaur w prawo i napis, Rw: Napis
III-

95 zł

szac. 60 zł

223 wyświetleń

5 zakończona
Heftalici (Biali Hunowie), drachma (Jitals), 850-970
164037
Aw: Jeździec w prawo; Rw: Byk w lewo

95 zł

szac. 100 zł

140 wyświetleń

4 zakończona
Śląsk, halerz, XV w.
Śląsk, halerz, XV w.
165165
Aw: Orzeł na wprost z głową w lewo, Rw: Lew czeski w lewo
II/II-

95 zł

szac. 100 zł

156 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, denar, 1131-1141
Węgry, denar, 1131-1141
165145

95 zł

szac. 150 zł

152 wyświetleń

2 zakończona