wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 70 zł
91703
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu 12 x 21 cm, oprawa miękka, ilustrowana praca dotycząca konkursów na projekty monet polskich

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 126

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  14 zł
7)  12 zł
8)  9 zł