wydawnictwa polskie, Adam Szelągowski - Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII wieku w Polsce, Lw..

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:33:40
91713
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Szelągowski - Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII wieku w Polsce, Lwów 1902
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 317 stron formatu A5, miękka oprawa, klasyczne opracowanie historii zmian systemu pieniężnego w Polsce za czasów Wazów, blok nieporozcinany do końca

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1288

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  400 zł
4)  130 zł
5)  95 zł
6)  75 zł
7)  50 zł
8)  48 zł