Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, papiery wartościowe, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, zestaw 2 monet
Niemcy, zestaw 2 monet
165460
w skład zestawu wchodzą: szeląg Fryderyka Wilhelma II z 1...
III

60 zł

szac. 50 zł

192 wyświetleń

2 zakończona
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskieg
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskieg
165526
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana Z. OLSZEWSKI
III+

100 zł

szac. 150 zł

208 wyświetleń

2 zakończona
Polska, odznaka pamiątkowa NKN, 1914-1917
Polska, odznaka pamiątkowa NKN, 1914-1917
165522
zapięcie na agrafkę, ukoronowana tarcza złocona i emaliow...
II

125 zł

szac. 200 zł

564 wyświetleń

2 zakończona
czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки, nr 3/2006
czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки, nr 3/2006
91738
Львiвськi нумiзматичнi записки, nr 3/2006
I

30 zł

szac. 50 zł

251 wyświetleń

1 zakończona
wydawnictwa polskie, Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wystawy
wydawnictwa polskie, Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wystawy "Dziedzictwo ..
91708
Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wyst...
I

30 zł

szac. 50 zł

350 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
206179
seria I-EN 164313
I-

18 zł

szac. 30 zł

142 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 2.000 złotych, 1.06.1979
Polska, 2.000 złotych, 1.06.1979
165239
seria AK, numeracja 1050612
I

30 zł

szac. 50 zł

89 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 5.000 złotych, 1.06.1982
Polska, 5.000 złotych, 1.06.1982
162406
seria CB, numeracja 0300373
I

48 zł

szac. 80 zł

80 wyświetleń

1 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz
Grecja i posthellenistyczne, brąz
165613
Aw: Głowa Apolla w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Byk szarż...
III/IV

24 zł

szac. 40 zł

80 wyświetleń

1 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 300-280 pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 300-280 pne
165609
Aw: Głowa Borystenesa (uosobienia rzeki Dniepr) w lewo; R...
III

60 zł

szac. 100 zł

144 wyświetleń

1 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.