Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
Niemcy, zestaw 2 monet
165460
w skład zestawu wchodzą: szeląg Fryderyka Wilhelma II z 1... | III |
60 zł szac. 50 zł 192 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskieg
165526
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana Z. OLSZEWSKI | III+ |
100 zł szac. 150 zł 208 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa NKN, 1914-1917
165522
zapięcie na agrafkę, ukoronowana tarcza złocona i emaliow... | II |
125 zł szac. 200 zł 564 wyświetleń |
2 | zakończona | |
czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки, nr 3/2006
91738
Львiвськi нумiзматичнi записки, nr 3/2006 | I |
30 zł szac. 50 zł 251 wyświetleń |
1 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wystawy "Dziedzictwo ..
91708
Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wyst... | I |
30 zł szac. 50 zł 350 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
206179
seria I-EN 164313 | I- |
18 zł szac. 30 zł 142 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 2.000 złotych, 1.06.1979
165239
seria AK, numeracja 1050612 | I |
30 zł szac. 50 zł 89 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 5.000 złotych, 1.06.1982
162406
seria CB, numeracja 0300373 | I |
48 zł szac. 80 zł 80 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz
165613
Aw: Głowa Apolla w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Byk szarż... | III/IV |
24 zł szac. 40 zł 80 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 300-280 pne
165609
Aw: Głowa Borystenesa (uosobienia rzeki Dniepr) w lewo; R... | III |
60 zł szac. 100 zł 144 wyświetleń |
1 | zakończona |