pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 3 grosze, 1833
Polska, 3 grosze, 1833
165596
III/III+

270 zł

szac. 70 zł

590 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 3 grosze, 1831
Polska, 3 grosze, 1831
165442
odmiana z prostymi łapami orła i kropką po POLS

330 zł

szac. 300 zł

192 wyświetleń

9 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, denar, 1571
165828
III+/II-

200 zł

szac. 100 zł

233 wyświetleń

9 zakończona
Polska, zestaw orłów wzór 19
Polska, zestaw orłów wzór 19
165508
niesygnowane
III+/III

410 zł

szac. 150 zł

386 wyświetleń

9 zakończona
wydawnictwa polskie, Zbigniew Nestorowicz (Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie) - ..
91701

50 zł

szac. 10 zł

1725 wyświetleń

10 zakończona
wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1649-1696 (Ja..
165334

90 zł

szac. 50 zł

380 wyświetleń

10 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
158506
seria IK, numeracja 8156850

460 zł

szac. 500 zł

130 wyświetleń

10 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 2.07.1975
165237
seria A, numeracja 0332560
I/I-

250 zł

szac. 80 zł

674 wyświetleń

10 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
165608
delfin, bez napisu

100 zł

szac. 40 zł

187 wyświetleń

10 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 235-238
165677

360 zł

szac. 150 zł

332 wyświetleń

10 zakończona