Katanga, 1 frank, 1961

Katanga, 1 frank, 1961

Katanga, 1 frank, 1961

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:33:40
165763
Opis: Katanga, 1 frank, 1961
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna
Literatura: KM 1

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 184

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  22 zł