Austria, talar, 1624

Austria, talar, 1624

Austria, talar, 1624

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:31:00
165600
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1624, Praga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.71 g, wgłębienie na awersie i rewersie, drobne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Dav.3136, Herinek 485.a, Voglh. 149/I

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość odsłon: 203

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  540 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  330 zł