Polska, trojak, 1791 EB

Polska, trojak, 1791 EB

Polska, trojak, 1791 EB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:20:00
165594
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1791 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na twarzy króla
Literatura: Iger WA.91.1.a, Plage 199, Plage-miedź 282

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 197

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  32 zł