Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:12:00
165588
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Shatalin GD16b-5 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 146

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł