Polska, grosz, 1545

Polska, grosz, 1545

Polska, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:56:20
165494
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1545, Kraków, odmiana z dwoma listkami u dołu awersu, napis poziomy w 3 wierszach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa złotawa patyna
Literatura: Kop. 424, PN13-Dut. 15

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 347

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  145 zł
8)  95 zł
9)  90 zł