Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:47:20
165457
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST (dwa x) WVNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNRVM (dwa x) PRVC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.50 g, patyna
Literatura: Voss. §38/128, Neumann 4

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 142

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł