wydawnictwa zagraniczne, Arnold Keller - Das Papiergeld der Deutschen Kolonien, Berlin-Wittenau 1962

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 60 zł
91732
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold Keller - Das Papiergeld der Deutschen Kolonien, Berlin-Wittenau 1962
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 83 strony formatu A4, miękka oprawa, bardzo szczegółowe opracowanie banknotów niemieckich kolonii, egzemplarz z dedykacją autora, exlibris WCN

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 51

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł