wydawnictwa zagraniczne, Albert Pick, Jens-Uwe Rixen - Papiergeld-Spezialkatalog Deutschland: 1874 ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 46 zł
91731
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Albert Pick, Jens-Uwe Rixen - Papiergeld-Spezialkatalog Deutschland: 1874 bis heute, Augsburg 1991
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 415 stron formatu A4, twarda oprawa, wydanie 2. zaktualizowane i uzupełnione, bogato ilustrowany katalog niemieckich banknotów wraz z wyceną, wewnątrz blok rozklejony, bez szkody dla treści

Cena aktualna: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 36

1)  46 zł