Zakończenie: 05-07-2018 20:30 ÷ 22:36
Niemcy, 1/3 talara, 1706
161607
Aw: Ukoronowany herb i napis w otoku, Rw: Św. Andrzej z k... | II |
— start 540 zł 246 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 2 x kopiejka
161650
Zestaw: 2 x kopiejka jeździec z włócznią w prawo / Napisy... | III |
— start 48 zł 137 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw 26 x 1 cent
161556
monety z lat: 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1978, 1... | I |
— start 120 zł 129 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, gazetta (2 soldi), bez daty (XVI w.)
161618
Aw: Lew św. Marka, wokoło SANCT MARC VENET; Rw: Doża sied... | III |
— start 60 zł 289 wyświetleń |
0 | zakończona | |
odznaka XXI Pułku stacjonującego w Indiach
161255
odznaka XXI Pułku stacjonującego w Indiach | II |
— start 600 zł 200 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, krzyż za XXV lat Służby
161269
na dolnym ramieniu krzyża sygnatura HOSSAUER | II |
— start 90 zł 405 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, półgrosz, bez daty
161079
z rozetką pod koroną | III+ |
26 zł szac. 40 zł 128 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, 2 sole, 1792 BB
161539
| III- |
30 zł szac. 50 zł 363 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, 2 franki, 1887 A
161546
typ Ceres | III- |
30 zł szac. 50 zł 147 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, 2 franki, 1895
161547
typ Ceres | III |
30 zł szac. 50 zł 99 wyświetleń |
1 | zakończona |