Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910
157895
niesygnowany, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i na... | II |
125 zł szac. 80 zł 798 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal, 1882
158628
medal z Wystawy Wszechrosyjskiej w Moskwie 1882 r, Aw: Me... | II-/III+ |
125 zł szac. 200 zł 245 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1915
158322
medal wykonany przez A. Hummela, upamiętniający wkroczeni... | II+ |
180 zł szac. 250 zł 392 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorał..
157919
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji... | I- |
185 zł szac. 300 zł 322 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid ... | III- |
185 zł szac. 250 zł 371 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, GMACHY MENNICY 1766-1994, 1994
157921
trzy częściowy medal w kapslu autorstwa Andrzeja i Rousan... | I |
210 zł szac. 120 zł 825 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314
żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez... | III+ |
210 zł szac. 150 zł 168 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja
157894
Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARS... | II |
240 zł szac. 150 zł 425 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914
157892
medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma r... | II- |
250 zł szac. 100 zł 577 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst... | II |
260 zł szac. 250 zł 270 wyświetleń |
5 | zakończona |