Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:30:40
157895
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910, niesygnowany, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. Ks. WITOLD, 1410-1910, Rw: Postacie Jagiełły i Witolda z chorągwią u napis wokoło W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 31 mm
Literatura: Strzałkowski 158

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 790

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  55 zł
5)  50 zł