pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
158127

960 zł

szac. 1 600 zł

91 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317

260 zł

szac. 250 zł

103 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315

370 zł

szac. 150 zł

148 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal Artur Grottger (malarz, ilustrator, rysownik)
157896

260 zł

szac. 250 zł

74 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal - Jan Matejko
Polska, medal - Jan Matejko
157899

270 zł

szac. 300 zł

79 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal Józef Ignacy Kraszewski
157893

270 zł

szac. 100 zł

78 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal na Pamiątkę Zjazdu Przemysłowców w Poznaniu 1895
157898

110 zł

szac. 80 zł

55 wyświetleń

4 zakończona
158324

270 zł

szac. 250 zł

98 wyświetleń

2 zakończona
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smoleńskiej, Aw: Świę..
158327
II/II+

350 zł

szac. 300 zł

128 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Ku..
158224

500 zł

szac. 800 zł

60 wyświetleń

2 zakończona