Polska, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:31:40
157894
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28 mm, ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 412

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  100 zł
8)  90 zł