Austria, talar, 1657

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, 1657

Austria, talar, 1657

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:32:20
152893
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Guidobald graf Thun i Hohenstein 1654-1668, talar, 1657, Salzburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.38 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 3505, Zöttl 1795, Probszt 1474

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 393

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  520 zł
5)  480 zł
6)  430 zł
7)  420 zł
8)  320 zł
9)  300 zł