Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848 MW

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:14:40
157015
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848 MW, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na rewersie, ładnie zachowana moneta
Literatura: Bitkin 1254, Plage 387, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1273

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  430 zł
5)  420 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  350 zł
12)  330 zł
13)  155 zł
14)  150 zł