Polska, trojak, 1600

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:47:00
157471
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Wschowa, litera F przed Orłem, PO M D L kończy napis na awersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.00.1.b

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 844

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  65 zł