Polska, 3 grosze polskie, 1841 MW

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:12:40
156905
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie, 1841 MW, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 1209, Iger KK.41.1.a (R2), Plage 196

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 115

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł