Polska, grosz, 1791 EB

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1791 EB

Polska, grosz, 1791 EB

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:07:20
156892
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1791 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo wyraźny
Literatura: Plage 133

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 124

1)  95 zł
2)  90 zł