Polska, trojak, 1787 EB

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1787 EB

Polska, trojak, 1787 EB

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:05:20
156886
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1787 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Iger WA.87.1.a, Plage 190, Plage-miedź 271

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 159

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  65 zł
6)  60 zł