Polska, ort, 1615

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:51:00
157372
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, na awersie duża głowa króla z płaską kryzą, kropka za łapą niedźwiedzia, brak kropek przy krzyżu nad herbem miasta, między literami D G w napisie na awersie dwukropek
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, rzadka i ładnie zachowana moneta
Literatura: Shatalin GD15-10 (R3)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 491

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  480 zł
8)  470 zł
9)  460 zł
10)  450 zł
11)  430 zł
12)  390 zł
13)  380 zł
14)  360 zł