Polska, trojak, 1585

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:37:20
156873
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, wysoka korona króla
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.85.1.k (R), K.-G. 45

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 204

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  240 zł
4)  190 zł
5)  160 zł
6)  150 zł