Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 236-238

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:12:40
205519
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak 235-238, sestercja, 236-238, Rzym, Aw: Popiersie w prawo i napis MAXIMUS CAES GERM, Rw: Stojący cesarz, za nim dwa sztandary, w polu S-C, w otoku napis PRINCIPI IVVENTVTIS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17.19 g, ładny egzemplarz, gruba ciemnozielona patyna
Literatura: RIC 13

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 287

1)  450 zł