Cesarstwo Rzymskie, as, 64

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Cesarstwo Rzymskie, as, 64

Cesarstwo Rzymskie, as, 64

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:09:20
205517
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Neron 54-68, as, 64, Rzym, Aw: Popiersie w prawo i napis NERO CLAVD CAESAR AVG GER PM TR P IMP P P, Rw: Geniusz cesarza składa ofiarę przy ołtarzu, w lewej ręce róg obfitości, napis GENIO AVGVSTI i S-C
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.80 g, ładna ciemna patyna
Literatura: RIC 214

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 416

1)  1 500 zł
2)  1 500 zł